OBTÍŽNÁ ROZHODNUTÍ

 

 

Složitá období si vyžadují závažná rozhodnutí.

Už při samotném budování našeho podnikání musíme být připraveni i na těžké časy, se kterými se dříve nebo později určitě setkáme. Mezi krátkodobé neočekávané události můžeme brát například ztrátu zaměstnance, nedodání materiálu od dodavatele či poškození výrobního stroje. Některé neočekávané události probíhají však v delším časovém intervalu. Jedná se např. o novou konkurenci v oboru, či jak jsme nedávno mohli všichni zažít i nařízený lockdown.

Ať už nás potká jakákoliv neočekávaná událost, vždy jsou podstatná naše rozhodnutí, která můžeme učinit ještě před jakoukoliv negativní změnou pro naše podnikání. Velice důležité je mít dostatečný finanční polštář, který nám dokáže tyto události alespoň částečně pokrýt. Zároveň je pro nás důležité sledovat naše vynaložené náklady na podnikání.

Pokud jsme dlouhodobě vázáni odebírat materiál či službu v určitém množství, aniž bychom je naplno mohli využít, jsou to pro nás docela velké ztráty. Operativní leasing, půjčky, platby za externí společnosti a mnoho dalšího. Takové ztráty sice kolikrát nevidíme nebo i nechceme vidět, každopádně nás stojí nemalé finanční prostředky. Tyto prostředky nás potom mohou zachránit od případného pádu našeho podnikání v těžkých chvílích.

Jednoduchým řešením jsou nejen krátkodobé závazky či závazky, které můžeme kdykoliv vypovědět bez uložených sankcí, ale i možnost mít vždy na výběr z několika variant. Ať už řešíme potřebný materiál pro naši výrobu, externí dopravce či službu, vždy můžeme poptat několik společností a řešit potřebné zcela individuálně.

Ovšem i takové možnosti mají své negativní stránky, tou největší je zcela jistě časová náročnost. Příprava podkladů, porovnání nabídek, kvalita, cena, slevy, dostupnost, zásobovací kapacity, zkrátka jedno s druhým. Na vše ale vždy existuje nějaké řešení. Jako společnost Avarita BMC, se zabýváme aukčním prostředím s širokým výběrem dodavatelů.

Pro naše klienty dokážeme vytvořit ideální výchozí pozici k podnikání a vyřízení všech potřebných záležitostí. Šetříme čas i peníze, zviditelníme Vaše podnikání a seznámíme Vás se silnými hráči na trhu. Pokud chceme mít opravdu kvalitní možnosti na výběr, je zapotřebí tomu věnovat alespoň minimum úsilí. Velice rádi Vás provedeme celým procesem a seznámíme s obchodními příležitostmi.

 

„Úspěch je špatný učitel. Kvůli němu si chytří lidé myslí, že nemohou prohrát.“
~Bill Gates

Avarita-Obtížná rozhodnutí

  Zlaté avarití stránky

  Spoj se s námi

  Nečekejte na zázrak, zavolejte nám hned! Společně se podíváme, co Vás trápí a vymyslíme super řešení.

  Pobočky

  Výstavní 2224/8, 709 00 Ostrava

  Telefon

  +420 733 310 194

  Instagram

  avarita.cz

  Youtube

  Avarita

  WhatsApp

  +420 733 310 194