OVLIVNÍME NÁŠ VLASTNÍ ROZVOJ

 

 

Nedostatek volného času či omezené finanční prostředky pro naše podnikání.

Toto jsou asi nejčastější vnitřní přesvědčení, které nám brání v rozvoji naší osoby i obživy. Ať už se na to podíváme z jakéhokoliv úhlu pohledu, pro rozvoj sebe sama a našeho podnikání musíme vždy obětovat něco navíc. V těch horších případech přicházíme o čas strávený s rodinou, přáteli, o vlastní zájmy a koníčky. Neustále odkládáme všechny naše povinnosti, nevěnujeme se práci tak, jak bychom skutečně chtěli. Síla našeho finančního polštáře nám zase ukazuje, kam až si můžeme vůbec dovolit se v našem rozvoji posunout. Jak jsme ve skutečnosti pro náš růst připraveni a zajištěni. Tyto okolnosti nám bohužel omezují posunout své ambice a možnosti vlastního růstu na další stupeň, ke kterému se tolik toužíme dostat.

Nejspíš nám dáte za pravdu, že vše je o správném načasování. Musíme si uspořádat náš čas, priority a zajistit dostatek financí. Jak ale zjistíme, kdy máme udělat ten prvotní krok v našem růstu, aniž by nás časem opět nedostihl nedostatek vyhrazeného prostoru a finančních prostředků? Stále častěji se začíná využívat jedna z novějších a více účinných možností. Jde o takzvaný outsourcing firmy, kde určitou část svého podnikání, svěříte do rukou odborníků pro dané odvětví. Tato možnost je určena především menším firmám, podnikům a živnostníkům. Jako jedna z mála, Avarita BMC vytváří opravdovou touhu růst. Zaměřujeme se na outsourcing obchodu, marketingové aktivity, personální záležitosti a vzdělávací oblasti. Přikládáme další varianty, kde můžeme plně využít metodu outsourcingu. Rozvoj pro nově začínající podnikání, které nemá dostatek zkušeností. Třeba i po restart podnikání, kde došlo k delšímu uzavření či ztrátovému období. Anebo jako nový náboj možné motivace a nastartování činnosti.

Řekněme si rovnou výhody této varianty, jak dosáhnout vysněného růstu ve svém podnikání. Jedna z nich jsou vynaložené finance. Zdá se to jako velice nákladná možnost, ale opak je pravdou. Dnes již víme, že tímto způsobem právě dokážeme ušetřit vynaložené náklady, které bychom pro náš rozvoj museli investovat. Žádné náklady na mzdy, žádné školení pověřených osob a velká časová úleva. Pravidelně kontrolujeme pouze přínos spolupráce a ladíme její další průběh. Tím se nám otevírá dostatek prostoru pro odložené pracovní povinnosti, a především volný čas pro naše nejbližší. Naše vize, sny a stanovené cíle v podnikání už nemusíme dále odkládat. Pro vnitřní přesvědčení již tedy známe dokonalé řešení. Je jenom na každém z nás, kterou cestou se bude chtít vydat.

 

„Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.“
~Jan Werich

Avarita-Vlastní rozvoj

  Zlaté avarití stránky

  Spoj se s námi

  Nečekejte na zázrak, zavolejte nám hned! Společně se podíváme, co Vás trápí a vymyslíme super řešení.

  Pobočky

  Výstavní 2224/8, 709 00 Ostrava

  Telefon

  +420 733 310 194

  Instagram

  avarita.cz

  Youtube

  Avarita

  WhatsApp

  +420 733 310 194