KonzultaceVše pro podporu Vašeho vzdělání


Provádíme konzultace a vzděláváme v podnikových oblastech jako je prodej, marketing a komunikace se zákazníky. Zároveň jsme zaměřeni také na školení ve výrobě a samotném provozu. Můžeme se chlubit zkušenými a certifikovanými lektory, kteří pravidelně jezdí vzdělávat tuzemské i nadnárodní korporace.


Nevědět neznamená neumět se zeptat toho správného. Budujeme vše společně a strategicky, inovujeme a rozvíjíme Vaše podnikání. Jsme tím nejlepším rádcem v dobách dobrých i zlých. Mnohaleté zkušenosti z praxe, nám pomáhají k tvorbě nových příležitostí. Například jak vypadá takový ideální zákazník, nebo kde najít silného partnera.


Dokážeme pro Vás vypracovat podnikatelský plán a řídit firemní rozvoj. Poradíme, jak toho můžete docílit a kde všude máte prostor se zlepšovat. Provádíme konzultace a školení k budování obchodní a marketingové strategie. Prodejní dovednosti, finanční gramotnost, office a firemní hodnoty, 5S, Muda a kontrola kvality. Tak proč toho všeho nevyužít.Cena na vyžádáníV případě zájmu či dotazů nás kontaktujte