Obchod

Máme vše pro podporu tvého obchodu.


Všem našim partnerům a to i těm novým, nabízíme moderní trendy z oblasti přímého prodeje a komunikace se zákazníky. Veškeré služby vždy přizpůsobíme tvým potřebám. Nahodíme "Suit up" jako správné obchodní zastoupení a zajistíme veškeré tvé obchodní aktivity, nákupní strategii, zkontrolujeme vynaložené náklady a najdeme úspory do prasátka. Dokážeme uchopit obchodní příležitosti, oslovit a naplánovat veškerá tvá obchodní jednání. Vše provádíme formou částečného, nebo zcela kompletního zastoupení při obchodních aktivitách. Zároveň ti vybudujeme dlouhodobé a kladné vztahy se zákazníky. Vytvoříme z tebe opravdu silného hráče, kde ti samotný trh bude říkat pane.


Obrat – Náklady – Čistý zisk.

Umíme si spočítat jedna plus jedna, ale také i vývoj tvého podnikání. Z celkového obratu ještě nejsi bohatý. Náklady jsou tvojí černou můrou, bohužel ale ne tou méně důležitou. Čistý zisk bereme jako naše vysvědčení. Zvládneme ale i další faktory ke tvé úplné spokojenosti, vždyť od toho jsme přeci tady. Vynaložený čas a úsilí, efektivita práce, náhlé řešení problémů, spokojený zákazník. Jediné o co se budeš muset postarat ty sám, je tvá rodina a přátelé. Představ si, že vyděláváš balík a i tak máš dostatek volného času. Vždyť o to jde v životě nejvíce, nám jde zase o růst tvého byznysu. 


Tvoříme především obchodní strategie, provádíme výběrová řízení, zastupujeme v obchodních jednání, nahrazujeme zákaznické centrum, děláme průzkumy a analyzujeme. Veškerá data zanášíme a vyhodnocujeme. Pravidelným měsíčním reportem zjistíš i na Bali, kde a jak jsme ti dokázali pomoci.


Požádej si o cenu na míru.


V případě zájmu či dotazů nás kontaktuj!Kontakty

Daniel Palička

Manažer projektu

+420 736 188 373


Dělat věci dobře a kvalitně je úctyhodné, ale ještě lepší je obklopit se lidmi, co to umí dělat lépe než ty

Jan Kovács

Jednatel skupiny

+420 733 310 194


Kvalita znamená dělat věci dobře, i když se nikdo nedívá

Adam Czudek

Manažer projektu

+420 736 453 755


Největším předpokladem úspěchu je víra v sebe


Obchodní, marketingová a vzdělávací skupina


Nebo nás kontaktujte pomocí formuláře

Vyplňte prosím email nebo telefon abychom vás mohli zpětně kontaktovat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde